Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Kapuz-Orta Kapuz Birleştirme Projesini tanıttı. 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi ve teşkilat üyeleriyle birlikte Kapuz Plajı'nda Proje tanıtım bilgilendirme toplantısını gerçekleştiren Alan, projeyle ilgili şu ifadelere yer verdi;

"Kıymetli hemşerilerim,

Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor? Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor?

Zonguldak'ımızın incisi Kapuz Plajı'ndayız. Açıkladığımız 7 projenin 5'incisi olan Kapuz Plajı Birleştirme Projesini sizlerle paylaşıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar Kapuz Plajı'nı restore ettik, yeniledik. Vatandaşlarımızın ve dışarıdan gelen misafirlerimizin  daha rahat, daha güzeel bir ortamda, hem yeşilin hem de mavinin tadını çıkarması için gayret gösterdik. Burası içimizde uhde kaldı. Birleştirme ile ilgili projemiz vardı. Bunu biraz daha güncelledik, revize ettik. İnşallah hemen göreve tekrar gelir gelmez bu projeyi kaldığımız yerden devam ettirip, güncellediğimiz Orta Kapuz ve Büyük Kapuz birleştirme projesini yapacağız. 3 tane ayrı plajı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Hanımefendiler için Kapuz Plajı'nı Salı ve Perşembe günleri tahsis ediyorduk. Bir tane plajımız hanımefendiler için haftanın 7 günü hizmet verecek. Yürüyüş bantıyla beraber güneşin en güzel battığı şehir olan Zonguldak'ımızda hem çayımızı kahvemizi içeceğiz hem yürüyüş yapaağız. Hem de manzarasıyla fotoğraf çekmek için muhteşem bir enstantane olacak. Kapuz Plajı 7 projemizden beni en çok heyecanlandıran projelerden bir tanesi. Bütün Zonguldak'ımıza hayırlı olsun" dedi. 

Editör: Haber Merkezi