9 Temmuz'da Devrek'te yaşanan sel felaketi sonrası, devletten gerekli desteği alamayan, afet kapsamına alınmayan Devrek'in sel felaketinin izlerini silmek için gecesini gündüzüne katarak çalışan Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, AK Parti Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar'a ve Ak Partililer'e seslendi. 

Devrek'in onda biri kadar hasar almayan beldelerin Devrek'ten daha fazla devlet yardımı aldığı sel felaketinin izlerini silmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden destek alan Bozkurt, gecesini gündüzüne katarak Karşıyaka'yı ve selden etkilenen tüm alanları tekrar inşa etmek için var gücüyle mücaele vermişti. 

Karşıyaka'yı 2 kere yapan Bozkurt, zor gününde uğramayanların seçim günü gelince Karşıyaka'dan oy istemek için gelmelerine tepki gösterdi. 

AKP’NİN BİTİREMEDİĞİ PROJELERİ TAMAMLADIK AKP’NİN BİTİREMEDİĞİ PROJELERİ TAMAMLADIK

"38 gün boyunca halini hatırını sormadığınız Karşıyaka'lı vatandaşlardan oy isteyebiliyorsanız bu orada gece gündüz çalışan Devrek Belediyesi personeli ve benim sayemdedir" diyen Bozkurt, "konuşan değil, çalışan kazanacak" dedi. 

Bozkurt paylaşımında, "Bu dönem, o sel felaketi boyunca gelmediğiniz KARŞIYAKA yollarında rahatça seçim çalışması yapabiliyorsanız ve 38 gün boyunca halini hatırını sormadığınız Karşıyakalı vatandaşımızdan oy isteyebiliyorsanız bu orada gece gündüz çalışan Devrek Belediyesi personeli ve benim sayemdedir.

KONUŞAN DEĞİL ÇALIŞAN KAZANACAK.!" dedi. 

Başkan Bozkurt, 2 kere yaptığı Karşıyaka'da yapılanlar ile ilgili 1 Mart Cuma günü, saat 14.30'a blgilendirme toplantısı yapılacağını duyurdu. 

Bozkurt, "1 MART 2024 CUMA GÜNÜ SAAT 14.30'DA KARŞIYAKA MEYDANINDA, 9 Temmuz 2023 tarihinde ilçemizde meydana gelen büyük sel felaketinin yarattığı hasarın boyutları ve sonrasında belediyemizce yapılanlarla ilgili bilgilendirme toplantısı ve lokma ikramı yapılacaktır.

TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR" dedi.