Saadet Partisi Belediye Başkanı Cem Dereli 41 projesini kamuoyuna tanıttı.

Saadet Partisi Teşkilatı tarafından Dedeman Otel ‘de Karaelmas Toplantı Salonu’nda proje tanıtım lansmanı yapıldı.

Dedeman Otel’de düzenlenen lansmana Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ve gazeteciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, “Yerel seçimler var bununla ilgili büyük bir seçim kampanyası yürütüyoruz. Pazar günü büyük salonda 600 kişinin katılımı ile aday tanıtım töreni gerçekleştireceğiz. Zonguldak Merkez’de yürümeyen bir sistem var. Arabayla bile gidilmiyor. Alt geçitler yapılmamış. Kavşak düzenlemeler yapılmamış. Battı çıktılar yapılmamış. İki parti de yetersiz parti. Belediyecilik denildiği zaman Milli Görüş  geliyor. Başkan bir Zonguldak mümkün. Yeniden bir Zonguldak mümkün. Merkez’de güzel bir aday bulduk. Bürokrasiyi ticareti inşaatı iyi bilen biri. 41 tane projesini bizlere sunacak. 18 Şubatta büyük bir aday tanıtım töreni olacak. Görsel bir şölen sunacağız”dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Zonguldak İl Merkezi yaşanılabilir bir halden çıkmış. Daha güzel bir Zonguldak için yola çıktık. Zonguldak Cumhuriyetin ilk vilayeti bunu hakketmiyor. 10 yıl CHP, 10 yıl AKP olarak Zonguldak’ın 20 yılı çalınmış. Zonguldak Belediyesel olarak hizmetleri yerine getirilmemiş. Biz Zonguldak’ın ekonomik ve sosyal olarak büyümesini sağlamak istiyoruz. Ayrıca Kentsel dönüşümü hayata geçirmek istiyoruz.  Zonguldak’ın nüfusu 100 binin altına düştü. Meclis üyesi sayısı 31’den 25’e düştü. Zonguldak’a İller bankasından gelen para düştü. Dolayısıyla içme suyu hattının yenilenmesi bizim için önemli projelerinden biri. Zonguldak’ta sorunlara hakimiz. Ben göreve geldiğimde Zonguldak’ın kaybetmiş olduğu 20 yılı tamir edeceğim. Ben sorunları biliyorum. Son 5 yıl köprüden önceki son çıkış. Belediyeyi alırsak belediyenin ışıkları söndürmeyeceğim. Zonguldak’ın kayıp 20 yılı 5 yılda toparlayacağım”şeklinde konuştu.

Programın son bölümünde ise Başkan Adayı Dereli gazetecilere 41 projesini anlattı. 

Çağlayan'dan Çağrı; Şoför Çalışma Belgesi ve Plajda Uygulanan Ücretler Geri Çekilsin! Çağlayan'dan Çağrı; Şoför Çalışma Belgesi ve Plajda Uygulanan Ücretler Geri Çekilsin!

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği lansman hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Editör: Haber Merkezi