Zonguldak'ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni Beldesi'nde 4 dönemdir belediye başkanlığı görevini sürdüren ve 20 seneyi aşkın zamandır her seçim öncesi vaat ettiği sözlerin tekini bile yerine getirmeyen Satılmış Gebeş, 5'inci döneme göz kırpıyor.

PAHALI VE ALKOLLÜ MEKANDA GÖRÜNTÜLENDİ!
AKP'den 5'inci dönem için aday olacağını ilan eden Gebeş, geçtiğimiz günlerde İran'lı iş adamları ile birlikte İstanbul'un ünlü ve pahalı mekanlarından birinde görüntülendi.

VİSKİ'DEN RAKIYA HIZLI GEÇİŞ
Geçmiş yıllarda birçok kez alkollü mekanlara gitmesi ve 'viski' içmesi ile haber olan Gebeş'in, İran'lı iş insanları ile gittiği mekanda 'rakı' içtiği gözlerden kaçmazken, birçok vatandaş Gebeş'in viski içmesine atıfta bulunarak;'Başkanımız özüne dönmüş, rakı içiyor' yorumlarında bulundular.
Gebeş'in rakı içtiği ve sarhoş olduğu yüzüne yansırken, bu anlar masada bulunanlardan biri tarafından görüntülenerek sosyal medya hesabında paylaşıldı. Oldukça sarhoş olduğu gözlemlenen Gebeş, o anların fotoğraflarının çekildiğinin farkına varmazken, gecenin ilerleyen saatlerine kadar alkol almaya devam etti.

AYILDIĞINDA FOTOĞRAFLARI KALDIRTTI
Sabaha kadar telefonu susmayan Gebeş, alkollü olduğundan telefonlara bakamazken, sabah kendine geldiğinde ve kendisini arayanlara dönüş yaptığında, gece yaşananların
fotoğraflandığını ve sosyal medyada paylaşıldığını öğrenmesi üzerine, İran'lı firmayı arayarak fotoğrafların sosyal medyadan kaldırılmasını rica etti. İran'lı firma Gebeş'in isteğini kırmayarak, Gebeş'in alkollü ve sarhoş olduğu anların yansıdıgı fotoğrafları sosyal medya hesaplarından kaldırdı.

YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL
 Sürekli dini söylemlerde bulunan, Cuma mesajlarını kaçırmayan, Cami önünde çekilmiş fotoğraflar paylaşan Gebeş'in alkollü mekanlara gitmesi, alkol alması tepki çekerken; 'ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol' yorumlarında bulunuldu.

MUHAFAZAKAR PARTİ'NİN ADAYI ALKOL MASALARINDA!
Muhafazakar kimliği ile bilinen AKP'den 4 dönem belediye başkanlığı yapan ve 5'inci dönem için aday adayı olduğunu açıklayan Gebeş'in alkol masalarında görüntülenmesi, AKP'lilerin tepkisini çekerken, daha önce de benzer birçok olayla ismi anılan Gebeş'in 31 Mart seçimlerinde aday gösterilip gösterilmeyeceği merak ediliyor.

ERDOĞAN, MİLLETVEKİLLERİ ve İL BAŞKANI ÇAĞLAYAN'A SESLENDİLER!
AKP Genel Başkanı ve CUMHURBAŞKANI R.Tayyip Erdoğan'a, AKP Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Saffet Bozkurt, Muammer Avcı'ya ve  İl Başkanı Mustafa Çağlayan'a seslenen vatandaşlar, "alkol kullanan, alkollü halleriyle partimizin kimliğine leke süren kişileri  partimizde görmek istemediğimiz gibi belediye başkanı olarak da görmek istemiyoruz. Reisimiz Erdoğan asla böyle bir vurdumduymazlığa musamaha göstermez, gereği yapılmalıdır" çağrısında bulundular.

NASIL BİR TAVIR TAKINACAKLAR
AKP Zonguldak Milletvekilleri ve AKP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan'ın Gebeş'in bu vurdumduymaz ve AKP'nin muhafazakar ve kurumsal kimliğini küçük düşüren hareketleri sonrasında nasıl bir tavır takınacakları ve Gebeş'in kesin aday olarak gösterilip gösterilmeyeceği ayrı bir merak konusu oldu.                

[ilgili-haber=10047]

[ilgili-haber=9721]

[ilgili-haber=9099]

[ilgili-haber=9068]

Halk Endişeli! Yine Mağduriyet mi Yaşayacaklar? Erdem 'ŞEFFAF' olarak Açıklamalı. Otobüsler Kimden Kiralanacak? Halk Endişeli! Yine Mağduriyet mi Yaşayacaklar? Erdem 'ŞEFFAF' olarak Açıklamalı. Otobüsler Kimden Kiralanacak?


 

Editör: Haber Merkezi