14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AKP’ye 2002’den beri üye olduğu söylemlerinde bulunmasına rağmen AKP’nin 18 yılında hiç olmayan, tek bir seçim çalışmasına katılmayan, tek bir mahalle, köy, kahve toplantısına katılmayan Nejdet Tıskaoğlu AKP’den Zonguldak Milletvekili aday adaylığını ilan etti.

PROJESİ ‘’SAFSATA’’ ÇIKTI !

Son 3 seneye kadar Zonguldak’ta esamesi okunmayan, ‘’eve dönüş projesi’ safsatası ile şehirde kendi reklamını yapan, dilinden düşürmediği projesine karşılık bulamayan ve şehre kendisinden başka dönmeyen Nejdet Tıskaoğlu, bugün yanında getirdiği küçük bir kalabalık bir ekiple AKP İl binasında Zonguldak Milletvekili aday adaylığını ilan etti.

SOSYAL MEDYA HİLESİNE BAŞVURDU!

Zonguldak’a geldiği günden beri yapılan yardımları dahi kendine reklam aracı olarak kullanan, katıldığı programların sosyal medya hesaplarında yayın sonu ‘görüntüleme sayısının’ görüneceğini dahi düşünemeyip ‘’SAHTE ONLİNE İZLEYİCİ’’ satın alarak algı yaratmaya çalışan Nejdet Tıskaoğlu, ‘ aday olamasak da faydalı olmaya devam edeceğiz’ diyerek milletvekili aday adaylığı açıklamasında bulundu.

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Tıskaoğlu açıklamasında; ‘’Bugün burada aday adaylığımı açıklıyorum. Eğer doğru iş yapacaksak Allah bize mevki makam nasip etsin. Eğer doğru iş yapmayacaksak Allah bize makam mevki vermesin. Biz çıktığımız yolda Cumhurbaşkanımıza bağlı olarak çalışmaya devam edip aday olamasak da fayda sağlamaya devam edeceğiz’ dedi.