20 senedir belediye başkanlığı görevinde bulunan, bu süre içinde beldeye 20 proje dahi kazandıramayan (!) Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, 5'inci  dönem adaylığı için safları sıkı tutuyor.

OLUMSUZ DOSYLARA RAĞMEN SON ANDA 4'ÜNCÜ KEZ ADAY GÖSTERİLDİ!
2019 yerel seçimlerinde 3 dönem kuralına takılan ve AKP Genel Merkezi'ne kendisiyle ilgili dosya gönderildiği için adaylığına sıcak bakılmayan Gebeş, AKP Genel Merkezi-Köksal Toptan ve Zonguldak arasında adeta mekik dokumuştu.
2019 yerel seçimleri öncesinde içinde Gebeş'in sosyal medya yazışmalarınında bulunduğu iddia edilen bir dosya Genel Merkeze gönderilmiş, ve Gebeş'in adaylığı sallanmaya başlamıştı.
Israrlı tutumu ve araya koyduğu partinin kurmay isimleri sayesinde son anda aday olmayı başaran Gebeş, seçimlere girerek 4'üncü kez Çaydeğirmeni Belediye Başkanı olmuştu.

CUMHURBAŞKANI KAZANMANIN PEŞİNDE, GEBEŞ İSE ALKOL MASASINDA!
Yurt dışında tatil yapmayı seven Gebeş, bir dönemler Phuket Adası tatiliyle uzun bir süre bazı gazetelerin manşetlerinden düşmemişti.
Diğer yandan; Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tüm belediyeleri kazanmak üzere planlar yaparken, Gebeş'in ise; geçtiğimiz haftalarda İran'lı iş adamlarıyla gece alemlerine daldığı, alkol masalarında alkol aldığı anlar fotoğraf karelerine yansımış ve sosyal medyada paylaşılmıştı.
Sosyal Medyada paylaşılan görüntüler, ertesi gün Gebeş'in girişimleriyle kaldırılsa da, Kariyer Medya tarafından kamuoyuna duyurulan o anlar sonrasında birçok partili Satılmış Gebeş'e tepki göstermişti.

Yanık Köfte, Pişmemiş Et ve Soğuk İkramdan Tadabilmek İsteyenler Rezervasyon Yarışına Başladılar Yanık Köfte, Pişmemiş Et ve Soğuk İkramdan Tadabilmek İsteyenler Rezervasyon Yarışına Başladılar

GEBEŞ'İN B PLANI, BAŞKA BİR PARTİDEN ADAY OLMAK!
31 Mart yerel seçimlerinde 5'inci kez aday olabilmek için kolları sıvayan Gebeş'in adaylığına parti tabanından tepki olduğu öğrenilirken, Gebeş'in de aday gösterilmemesi  durumunda 2'inci bir plan yaptığı iddia edildi.
İddialara göre; AKP'nin Gebeş'i aday göstermemesi durumunda, Gebeş, başta MHP olmak üzere farklı partilerden aday olmak için görüşmelerde bulundu. 
'AKP bu dönem beni aday göstermezse, başka partiden aday olurum, yine seçilirim. Gerisini AKP düşünsün' şeklinde söylemlerde bulunduğu da iddialar arasında yer aldı.

AKP İL BAŞKANLIĞI GEBEŞ'İN 5'İNCİ KEZ ADAY OLMASINA 'OLUR' VERECEK Mİ?
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve tüm AKP teşkilatları belediyeleri kazanmak için canla başla çalışırken, AKP Genel Merkezi'ne Gebeş ile ilgili giden dosyalara rağmen alemlere
akan, alkolün dibine vuran Gebeş'in 5'inci kez AKP'den aday gösterilip gösterilmeyeceği merak ediliyor.

Satılmış Gebeş ve KAZ-eteciler Arasında ki Köprü ! Satılmış Gebeş ve KAZ-eteciler Arasında ki Köprü !

AKP'li Satılmış Gebeş Öyle Bir Rakı İçti ki.... Akıllara 'Bir de Rakı Şişesinde Balık Olsam' Şiirini getirdi. AKP'li Satılmış Gebeş Öyle Bir Rakı İçti ki.... Akıllara 'Bir de Rakı Şişesinde Balık Olsam' Şiirini getirdi.

AKP'Lİ Başkan Satılmış Gebeş'te PHUKET ADASI'na Gitmiş! İYİ DE NEDEN? AKP'Lİ Başkan Satılmış Gebeş'te PHUKET ADASI'na Gitmiş! İYİ DE NEDEN?


 

Editör: Haber Merkezi