Borç Bahane Edilerek Sözlerin Yerine Getirilmemesi Söz Konusu Değildir! Borç Bahane Edilerek Sözlerin Yerine Getirilmemesi Söz Konusu Değildir!

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Dr. Ömer Selim Alan Soğuksu bölgesinde seçim çalışması yaptı. 

Giysi Pazarı'nı dolaşan Alan, ardından esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Alan, Zonguldak PTT Başmüdürlüğü Soğuksu Şubesi’ni, Zonguldak Sınav Kursu ve TES-İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Murat Saraçbaşı ve sendika üyelerini de ziyaret etti.

Alan, gördüğü ilgi ve sevgiden duyduğu memnuniyeti belirterek, Kıymetli hemşehrilerimiz,  esnaflarımız, eğitimcilerimiz ve sendikacılarımızla bir araya geldik, hasbihal ettik.  

Muhabbetlerine, güler yüzlerine, ilgilerine, sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı ve bereketli işler temenni ediyorum. PTT çalışanlarımıza, eğitimcilerimize ve sendikacılarımıza da çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.