GMİS’DEN ÜYELERE ÖZEL YENİ İNDİRİM ANLAŞMASI GMİS’DEN ÜYELERE ÖZEL YENİ İNDİRİM ANLAŞMASI

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak'ta görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelerek seçim startını verdi.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, AK Parti Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Ülkü Ocakları Zonguldak İl Başkanı Gökmen Karali, AK Parti Zonguldak İl Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek ve basın mensuplarının katılım sağladığı kahvaltı programının ardından gündeme dair açıklamalarda bulunan Alan; ‘Her şey sevdalısı olduğumuz Zongulak’ımızı daha güzel bir geleceğe taşımak için. Daha yapacak çok işimiz var!

Şehrimizi hep birlikte daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Durmadan, yorulmadan aynı azim ve kararlılıkla şehrimizi daha ileriye taşıyacağız.’ dedi. 

Seçim startını basınla bir araya gelerek verdiğini belirten Alan; "Bugün bismillah diyoruz. İnşallah 31 Mart'ta yapılacak olan mahalli idareler seçimleri hem hemşerilerimiz için hem bizler için hem ülkemiz için hayırlara vesile olur. 2019'da göreve geldiğimizden bugüne kadar 5 seneyi geride bırakıyoruz. En çok da sizlerle beraber yaptıklarımızı, yapacaklarımızı sık sık bir araya gelmek kaydıyla paylaştık, sohbet ettik. Yine basın mensuplarımızdan başlayarak vatandaşlarımızı kamuoyunu bilgilendirelim dedik. Bugün bizim için bir başlangıç. Cumhur İttifakı olarak inşallah 2024, 31 Mart'ta yapılacak seçimlerde tekrar Zonguldak Belediyesi'ni kazanmaya ve hizmetlerimize kaldığımız yerden daha da hızlanarak devam etmeye talibiz. Bu sebeple de Zonguldak'ımızda yaşayan bütün insanlarımız hepsinin oyuna talibiz, gönlüne girmeye talibiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz" dedi.

Editör: Haber Merkezi