‘BADALIOĞLU MİLLET BAHÇESİ PROJEMİZ ŞEHRİMİZE ÇOK YAKIŞACAK’

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Badalıoğlu Millet Bahçesi Projesini tanıttı. 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi ve teşkilat üyeleriyle birlikte BADALIOĞLU MİLLET BAHÇESİ Proje tanıtım bilgilendirme toplantısını gerçekleştiren Alan, "Şehrimizin vizyon projelerinden biri olan BADALIOĞLU MİLLET BAHÇESİ Projemizin tanıtım bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Adı Bahçelievler olup Bahçesi olmayan mahallemize Badalıoğlu Millet Bahçesi Projemiz çok YAKIŞACAK" dedi.

Proje tanıtımını Badalıoğlu Parkı'nda yapan Başkan Alan şu ifadeleri kullandı; "Kıymetli hemşerilerim. 7 projemizin dörüncüsünü yerinde açıklıyoruz. Muzaffer Badalıoğlu Parkı'nda sizlerle beraberiz. 1960 yılında Zonguldak'ımızda doğan, Zonguldakspor'umuzda, Samsunspor'umuzda ve Milli Takımımızda forma giyen, 1989 yılında tafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman Muzaffer Badalıoğlu'nun anısına yapılan bu muhteşem manzaralı, muhteşem parktayız.

Burayı hepimiz çok uzun zamandır kullanıyoruz. Rahmetli dayım Site'de oturduğu için ben de 10 yaşında geldiğim zamanları hatırlıyorum. Ama Badalıoğlu Parkı'nı biraz daha restore etmemiz gerekiyor. Daha da güzelleştirmemiz gerekiyor. Bırakın sadece hemşerilerimizi, dışarıdan gelen misafirlerimizin de çok rahat faydalanabileceği, kahvaltısını yapabileceği, çayını, kahvesini yudumlayabileceği, akşam yemeğini yiyebileceği bir uğrak yeri yapmamız gerekiyor. 

CHP'de Büyük İhanet, AK Parti'li Adaya Oy Verdi! CHP'de Büyük İhanet, AK Parti'li Adaya Oy Verdi!

Niye? 

Muhteşem bir manzarası var. Bütün Zonguldak ayağının altında. Uzun Mehmet Camii, sahili, limanı. Gerçekten kendi özel dokusuyla berber bu manzara da buna eklenince enfes bir durum ortaya çıkıyor. İnşallah seçimden hemen sonra, adı Bahçelievler olup bahçesi olmayan Bahelievler'imize başta olmak üzere bütün Zonguldak'ımıza güzel bir Badalıoğlu Parkı hediye edeceğiz. Biz istiyoruz ki; burayı bütün Zonguldak'lı hemşerilerimiz ve dışarıan gelen misafirlerimiz rahat rahat kullansın. 

Özel bir konumu var. Hemen Devlet Hastanesi'nin altında. Çelikel Lisesi'nin yanında. Hasta yakınlarımız, hastalarımız, doktorlarımız, çalışanlarımız, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz zaten kullanıyorlar. Ama biz yelpazeyi daha da genişletelim istiyoruz. İnşallah sizlerin desteğiyle de seçimi alıp bir an önce yola koyulacağız. 

Ben inanıyorum ki; siyaseten hangi düşünceye sahip olursa olsun bütün vatandaşlarımız Zonguldak'ta hizmet istiyor. Eser istiyor, bu tip yerler istiyor. Kaliteli vakit geçirip Cumhuriyetimizin ilk vilayeti Zonguldak'ımıza yakışır yerler olsun istiyor. O yüzden inşallah 31 Mart'ta Aklı Selim galip gelecek. Zonguldak'ımıza kazanacak, insanımız kazanacak, hep beraber kazanacağız. Ben Badalıoğlu Projesinin bütün hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.