Gökçebey’de yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettirmeyi başaran, Gökçebey halkının teveccühüyle seçimleri tekrar kazanan Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Gökçebey, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı. 

Gökçebey'in sevilen başkanı Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi; 

"Göreve geldiğimiz gün içimizde var olan ilçemize hizmet aşkı, aynı ilk günkü heyecanla her zaman devam etti. Yaşadığımız felaketlerin izlerini silerek, ilçemizi daha yaşanabilir bir kent yapma mücadelemizi sizlerle beraber sürdürdük. Sizlerden aldığımız güçle kent problemlerini gidermeye, kentimize güzellikler katmaya var gücümüzle devam edeceğiz. Yeni dönemde verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirme inancı ve azmindeyiz.

Akdemir, Ramazan Bayramı'nı Kutladı Akdemir, Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Ramazan Bayramı'nda tüm kırgınlıklar, küslükler unutulsun, yerlerine sevgi tohumları ekilsin. Ramazan Bayramı; toplumumuza barış, sofralarımıza bereket, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirsin. Savaşların ve kavgaların yerini, hoşgörü ve barış alsın.
Bu duygularla tüm Gökçebey, Zonguldak halkımızın  ve İslam aleminin bayramını kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir ömür dilerim" dedi.