CHP'li Öztürk, AKP'li Kodaman'ı Gökçebey'de Sandığa Gömüyor !! CHP'li Öztürk, AKP'li Kodaman'ı Gökçebey'de Sandığa Gömüyor !!

Son 15 yıldır Zonguldak'ta gerçekleştirdiği yazılı ve kameralı anket çalışmaları sonuçları yüzde 99.9 doğru olarak tutan Kariyer Medya Zonguldak Merkez başta olmak üzere Zonguldak'ın tüm ilçe ve beldelerinde araştırmalarına devam ediyor.

Zonguldak'ın Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesi'nde kameralı anket çalışması gerçekleştiren Kariyer Medya'nın anket sonuçlarına göre Çatalağzı beldesi'nde dengelerin değiştiği görüldü.

AKP 3'ÜNCÜ SIRAYA GERİLEDİ!
AKP'li eski Çatalağzı Belediye Başkanı Mehmet Alim'den sonra CHP'ye geçen Çatalağzı Belediye Başkanlık görevini son 10 yıldır Adnan Akgün yürütüyor.
Son iki yerel seçimde ikinci sırada yer alan AKP'nin Kariyer Medya'nın anketinde 3'üncü sıraya düştüğü görüldü.

AKP OYLARI MHP VE YRP'YE KAYDI!
Yunus Lütfi Çoban'ın aday olduğu AKP'nin Çatalağzı'nda oy kaybetmesinin arkasında AKP adayının belde halkı tarafından kabul görmememesi olduğu tahmin edilirken  yapılan anket çalışmasının geçen yıllarda yapılan anket çalışmaları ve 2019 seçimlerinde alınan oylarla karşılaştırıldığında AKP'nin büyük oranda oy kabettiği gözlemlenirken AKP oylarının büyük bir bölümünün MHP adayı Yavuz Palabaş'a kaydığı ve geri kalan bölümünün ise YRP adayı Şenol Toptan'a kaydığı görüldü.

Kariyer Medya tarafından kamera eşliğinde gerçekleşen kamuoyu araştırmasına ait görüntüler montajların tamamlanmasının ardından görüntüler ve sonuçlar
www.kariyermedya.net'de yayınlanacak olup Kariyer Medya Genel Yayın Yönetmeni Umut Şekerci tarafından seçimlere 1 hafta kala Çatalağzı beldesi'nde son bir anket çalışması daha gerçekleştirileceği duyuruldu.