Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir, ”Başkanımıza ricamız olmuştu. Sağolsun kırmadı bizi. Rizespor’dan aldığımız Mustafa’nın transfer bütçesini karşıladı. Zonguldakspor Kulüp olarak teşekkür ediyoruz”dedi.

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Zonguldak Kömürspor’un Fener sahasında yaptığı antrenmanı ziyaret etti.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Bugün bir antrenman ziyareti daha yaptık. Başkanım sağolsun bu konuda bizleri arıyor soruyor. Bizde dedik ki elimizden gelen birşey varsa yapalım. Başkanım da bir takım projelerden bahsetti. Bizde elimizden gelen çabayı sarf edelim istedik. Bir destekte daha bulunduk. Hocamıza da hayırlı olsun dedik. Kalan maçları da çok güzel şekilde tamamlamıza yardımcı olacak. İnşallah Zonguldakspor daha iyi yerlere gelecek”dedi.

Zonguldak Kömürspor A.Ş Başkanı Hakan Hürfikir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Başkanıma öncelikle teşekkür ediyoruz. İkinci ziyareti bu. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Başkanımıza ricamız olmuştu. Sağolsun kırmadı bizi. Rizespor’dan aldığımız Mustafa’nın transfer bütçesini karşıladı. Zonguldakspor Kulübü olarak teşekkür ediyoruz”dedi.

Ardından Başkan Adayı Dereli, teknik direktör Serkan Afacan’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak takımla ilgili bilgiler aldı. 

Programın son bölümünde ise Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli teknik heyet ve futbolculara tatlı ikramında bulundu.

Harun Akın'dan Zaimoğlu'na Tebrik Ziyareti Harun Akın'dan Zaimoğlu'na Tebrik Ziyareti