Devrek İlçesine bağlı Çaydeğirmeni’nde tanınmış, başarılı iş insanlarından Kolçak Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kolçak, başta Çaydeğirmeni halkı olmak üzere tüm Zonguldak halkının Ramazan Bayramı'nı kutladı.

Salim Yaman, Ramazan Bayramı'nı Kutladı Salim Yaman, Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Kolçak mesajında; ‘"Sevinç ve mutluluğun paylaşıldığı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
 
Hepimiz için büyük anlam taşıyan bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, millet olma şuurunun kuvvetlenerek daha yoğun yaşandığı istisnai günlerdir. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, ulusal birlik ve beraberliğimizi her koşulda korumalı, iyiye ve güzele yönelmeli, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimsemeli, gönül ve ruh birliği içinde hareket ederek birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle; çok değerli Çaydeğirmeni, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, barış, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu bir dünyaya vesile olmasını diliyorum.” dedi.