ZBEÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasında ZBEÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasında

'Zonguldak’ı daha yaşanılabilir ve hak ettiği noktaya getireceğiz’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldak’ta seçmenlerin ve adayların takip ettiği bir çalışma yapıyoruz. 31 Mart’tan sonra Zonguldak’ı daha yaşanılabilir ve hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli yerel seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Adayı Dereli bugün Valilik personelleriyle bir araya geldi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Değişimin ateşini seçim hattındayken başlattık. Projelerimiz sahada konuştuklarımız tüm adayların gündeminde. Seçim unsurlarının hepsi bizleri izliyor ve takip ediyor. Zonguldak’ı hak ettiği yaşamı sunmak, değişimi başlatmak, yaşanılabilir bir şehirin olması için etkinliklerini sahada görüyoruz. Zonguldak’ın bir makyaj olması için söylediğimiz sloganı AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan yılın 67’nci gününün Zonguldak günü olması için açıklamayla bizi takip etti. Zonguldak’ta bir şeylerin değişmesini ifade etti. Zonguldak’ta seçmenlerin ve adayların takip ettiği bir çalışma yapıyoruz. 31 Mart’tan sonra Zonguldak’ı daha yaşanılabilir ve hak ettiği noktaya getireceğiz” dedi.

Valilik personelleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Adayı Dereli’ye çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Haber Merkezi