Başkan Zaimoğlu, Ramazan Bayramı'nı Kutladı Başkan Zaimoğlu, Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde faaliyet gösteren DENKO Banyo Mobilyaları Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Saraç Çaycuma, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı. 

Saraç mesajında şu ifadelere yer verdi; "Paylaşma ve yakınlaşmanın zirveye ulaştığı dini bayramlarımızdan Ramazan Bayramı'na millet olarak kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere Bayramlar; birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir. İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir. Kısacası Bayramlarımız millet olma şuurumuzun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Ramazan Bayramı'nın insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla; Çaycuma, Zonguldak halkımızın ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum" dedi.