Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli,”Daha güzel ve daha yaşanılabilir Zonguldak için hep beraber çalışacağız. Artık Türkiye’nin en büyük köyü şeklinde Zonguldak anılıyor. Artık bu kaderi değiştirmek için bu yola çıktık”dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Trabzonlular Derneğini ziyaret etti.

Ziyarette Trabzonlular Derneği Başkanı Ahmet Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Başkan Erol; ‘Trabzonlular bizim için önemli’

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Trabzonlular derneğinin kendileri için önemli olduğunu söyleyerek, “Genç bir kardeşimiz trafik kazasında hayatını kaybetti.  Kalabalık bir cenaze vardı.  Cenazeden dolayı biraz geciktik. Kabulleriniz için teşekkür ediyoruz. Trabzonlular derneği bizim için önemli. Hepimiz Zonguldak için çalışıyoruz.  Yerel seçimler için çalışmalara başladık. Cem Dereli başkanımızı açıkladık”dedi.

Başkan Bayrak; ‘Derneğimiz Zonguldak için çalışıyor’

Trabzonlular Derneği Başkanı Ahmet Bayrak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. Derneğimiz dediğiniz gibi güçlü dernekler arasında. Biz Zonguldaklıyız. Zonguldak için çalışan dernek. Cem başkanımıza başarılar diliyoruz. Sağolun varolun”diye konuştu.

Başkan Adayı Dereli; ‘Yaşanılabilir Zonguldak için çalışacağız’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Sağolsunlar ilk olarak Trabzonlular derneğine geldik. Bende babamda Trabzon Sürmenliyiz. Ama biz Zonguldaklıyız. Daha sık buralarda olacağız. Desteklerinizi bekliyoruz. Daha güzel ve daha yaşanılabilir Zonguldak için hep beraber çalışacağız. Artık Türkiye’nin en büyük köyü şeklinde Zonguldak anılıyor. Artık bu kaderi değiştirmek için bu yola çıktık”dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.