CHP'de Büyük İhanet, AK Parti'li Adaya Oy Verdi! CHP'de Büyük İhanet, AK Parti'li Adaya Oy Verdi!

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, esnaf gezisi sırasında emekli maaşlarına tepki gösteren bir esnafın yazısı ile karşılaştı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  

Başkan Adayı Dereli bugün Soğuksu semtinde Papila işhanını ziyaret etti.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli , esnaf ziyareti karşısında emekli maaşlarına tepki gösteren bir esnafın yazısı ile karşılaştı.

Bu durum karşısında duygulanan Başkan Dereli, “Kıymetli hemşerilerim sizleri selamlıyorum. Seçim hattına girdik. Seçime sayılı günler kaldı. Zonguldak’ta seçim hattı kaliteli ve düzgün şekilde ilerliyor. Bizde çalışmalarımıza sahada devam ediyoruz. Bugün dikkatimizi bir yazı çekti. Dükkanı kapalı kendisine de selam ediyoruz. Abimiz 10 bin lira emekli maaşı alan bir emekli var demiş. Zonguldak’ta emeklilerin sorunları ortada. Emekliler can çekişiyor. Emeğin başkentinden çıkmış emeklinin başkenti olma yolunda ilerliyor. Biz emekliler için onların Zonguldak’ta ekonomik hayatına dokunacak çok  özel projelerden bahsediyoruz. Halk ekmeğimizi açacağız. Tanzim satış tırlarımızla tüm mahallelerimizde emeklilerimize gıda ürünlerini uygun fiyata vereceğiz. 5 liraya ekmek vereceğiz” dedi.