Borç Bahane Edilerek Sözlerin Yerine Getirilmemesi Söz Konusu Değildir! Borç Bahane Edilerek Sözlerin Yerine Getirilmemesi Söz Konusu Değildir!

Belediye İş-Sendikası ve Zonguldak Belediyesi Personel Limited Şirketi çalışanlarını kapsayan ilave zam talebi ile ilgili ek protokol anlaşması Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ve Belediye İş-Sendikası Başkanı Osman Karataş ile birlikte imza altına alındı.  

Belediye İş Sendikası’nda gerçekleştirilen imza töreninin ardından Belediye Hizmet Binası önünde davul zurna eşliğinde büyük bir coşku ile karşılanan Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan; “Kıymetli mesai arkaşlarımız ile birlikte Yeni Z❤️nguldak’ımız için gece gündüz demeden çalışıp, şehrimize hizmet ediyoruz. 1 Şubat tarihinden geçerli olmak üzere en düşük net maaş 30 bin TL olarak anlaşmaya varılmış olup, özveriyle çalışan mesai arkadaşlarımıza daha da iyisini yapacağımız sözü ile kıymetli mesai arkadaşlarımıza ve kıymetli ailelerine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İyi ki varsınız, sizinle YENİ Z❤️NGULDAK’ımızı inşa etmenin gururunu yaşıyorum.’ şeklinde konuştu.