Sabah saatlerinde Kozlu İlçesi'ne bağlı Fatih Mahallesi'nde imam nikahlı koca Spor Antrenörü Buket Yusufoğlu'na dehşeti yaşattı.
Aldatıldığı düşüncesine kapılan Murat Parlak imam nikahlı olduğu öğrenilen Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde spor antrenörü olarak görev yapan Buket Yusufoğlu'na evlerinin önünde bıçakla saldırdı.
Bıçaklı saldırıya uğrayan Buket Yusufoğlu vucudunun farklı yerlerine aldığı bıçak darbeleriyle yere yığılırken Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun  bakım servisine kaldırıldı.
Yoğun Bakım Ünitesinde tedavisi devam eden Yusufoğlu'nun hayati tehlikesi devam ederken Murat Parlak ise Sitede ikamet ettiği evde yakalanarak gözaltına alındı.

Halkın Sesi Gazetesi'nden Mustafa Özdemir'e konuşan Parlak olayla ilgili şunları söyledi; 

"Yaklaşık 4 yıldır imam nikahlı eşim olan Buket Yusufoğlu ile birlikteyim. Bugüne kadar 2,5 milyon liraya yakın para harcayarak birlikte yuva kurduk. Evi yandı yardım ettim. Kozlu Fatih Sitesinde yeni eve taşındı destek oldum. Bu arada aynı apartmanda yaşayan Eren Enerji'de çalıştığını öğrendiğim Necip U. isimli biriyle birlikte yaşadıklarını öğrendim. Verdiğim paraları ve aldığım eşyaları geri istememe rağmen vermedi. Emniyeti dilekçe yazarak eşyalarımı geri istedim ama sonuç alamadım.
Birlikte yaşadığını öğrendiğim Necip U. ile yaptığım görüşmede bana imam nikahlı eşim Buket'in seks videolarını ve mesajlarını gösterdi. Kan beynime sıçradı. Gözüm döndü. Namusum ve onurum için bıçakladım" dedi.