BAŞKENTTE ZONGULDAK FARKI

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Aday Tanıtım töreninde Zonguldak’ı yanından ayırmaması Zonguldak’a ne kadar önem verdiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Saadet Partisi Aday Tanıtım töreni bugün Saadet Parti Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla Ankara’da Ata Congresium gerçekleşti.

Törene, Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Saadet Partisi Çaycuma Belediye Başkan Adayı Engin Zeren ve partililer katıldı.

Kongre’nin divan heyetinde Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli’de yeraldı.

Bizden Devreden Borçların Açıklanması Bizi Hiç Rahatsız Etmiyor Bizden Devreden Borçların Açıklanması Bizi Hiç Rahatsız Etmiyor

Başkan Adayı Dereli’nin divan heyetinde yer alması Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Zonguldak’a verdiği önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Temel Karamollaoğlu, törende 81 ilin belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Zonguldak Merkez ve İlçelerinin adaylarının tanıtıldığı salondan büyük bir alkış tufanı koptu.

Tören sonrasında Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli’yle biraya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Genel Başkan Karamollaoğlu, Başkan Adayı Dereli’ye genel merkez olarak elllerinden gelen desteği vereceklerinin altını çizerek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Adayı Dereli ise Zonguldak’ı her alanda 1.Lige çıkaracaklarının sözünü verdi.