Gökçebey Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Vedat Öztürk'ün 2024-2029 dönemi için hayata geçeceğini açıkladığı projeler ses getirmeye devam ediyor.

Gökçebey'i cazibe merkezi haline getirmeye hazırlanan Başkan Öztürk'ün 'Sahil Projesi' Gökçebey halkını heyecanlandırdı. 

Gökçebey'in kabuk değiştirmeye başladığının altını çizen Öztürk, Sahil Projesi ile ilgili şu ifadelere yer verdi; 

"İlk etapta yaklaşık 10 bin metrekare alana kurulmasını planladığımız proje içinde yeşil alanlar, oturma ve piknik alanları, spor alanları, dükkanlar ve sosyal etkinlik alanları bulunacak. Filyos Çayı kenarında planladığımız projede yürüyüş ve bisiklet yolları da bulunacak" dedi.

Yeni dönemde hazırlanan projeleri hayata geçirdiğinde Gökçebey'in Kuzeyin Yıldızı olacağını vurgulayan Öztürk, "Halkımızdan aldığımız güçle bugüne kadar önemli projeleri hayata geçirdik. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Vatandaşlarımız, çağımızın gereklilikleri ile kaliteli yaşam şartlarında elimizden geleni yapacağımızı çok iyi bilmeli. Bu sahil projesi ile Gökçebey kabuğunu kırmaya devam edecek ve yeni bir kimlik kazanarak cazibe merkezi haline gelecektir” dedi.

Köksal Toptan'dan Özdemir'e Destek... Köksal Toptan'dan Özdemir'e Destek...

G1

G4

G2

G3

G5

G6

Editör: Haber Merkezi