İddialara göre; Gökçebey'de AK Parti seçim otobüsünü sesi kısmaları konusunda uyaran Muzaffer Kirenli adlı vatandaş seçim otobüsündeki 3 kişinin saldırısına uğradı. 

Özgür Halkın Sesi'nin haberine göre; 

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde seçim çalışmaları yapan AKP seçim otobüsünde yüksek sesle yayın yapmasına karşı çıkan bir vatandaş partililerin saldırısına uğradı.

Edinilen bilgiye göre, ilçe merkezinde sesli yayın yaparak propaganda yapan AKP seçim otobüsünün yanından geçen Muzaffer Kirenli, parti görevlilerini sesi kısmaları konusunda uyardı. Seçim otobüsünde görevli partililer ile Muzaffer Kirenli arasında yaşanan sözlü tartışma kavgaya dönüşünce otobüste bulunan üç kişi 62 yaşındaki Kirenli tekme ve yumruklarla darp etti.
Olayın ardından Devrek Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaşlı adam darp raporu alarak 3 saldırgandan şikayetçi oldu.

Öztürk, Cumartesi Günü Mitingde Çok Önemli Açıklamalar Yapacak! Öztürk, Cumartesi Günü Mitingde Çok Önemli Açıklamalar Yapacak!

Özgür Halkın Sesi’nin sorularını yanıtlayan Muzaffer Kirenli, sadece yüksek sesle yayın yaptıkları için uyardığını ancak bir anda üzerine yürüyen 3 kişinin kendisini darp ettiğinde, gözünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandığını belirerek, yasalar önünde sonuna kadar hakkını arayacağını ifade etti.

Editör: Haber Merkezi