Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor

‘Haftalık olarak isim ve işlev değiştiriyor’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Merkez Çarşısı Alanının haftalık olarak isim ve işlev değiştirdiğini açıkladı.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli , Merkez Çarşısı Alanının otopark alanı ilan edildiğini açıkladı.

Dereli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Üzerinde bulunduğumuz alan,  Zonguldak’ta haftalık olarak isim ve işlev değiştiriyor. Başlangıçta burada AVM içerisinde 128 tane hak sahibinin olduğu alandı burası. Sonrasında burası seçim ve miting meydanı oldu. Şuanda da burası otopark oldu. Dolayısıyla haftalık isim ve işlev değiştiren bu alanı, bizde siyaseten bu alanı otopark alanı olarak ilan ediyorum. Her üstüne çıkan burayı alan ilan ediyor. Bende buranın görüntü ve araçların sayısı özellikle Zonguldak’ta otoparkla ilgili, Zonguldak’ın can çekişen sorunu otoparkla ilgili çözüm bulmak adına bu alanı otopark ilan ediyorum. Gerçekten arkadaşlar kıymetli hemşerilerim şunu özellikle üstüne basa basa belirtiyorum, günü kurtarmak adına adeta kanayan bir yaraya kanayan bir soruna pansuman yapmak adına her gün her kafadan farklı bir sesle bir takım şeyler söyleniyor ve yapılıyor. Zonguldak’ın bu kötü gidişine temel sorunların çözümüne ulaşmak için 31 Mart bizim için son fırsat. 31 Mart’ta kıymetli hemşerilerimizden özellikle ricam kötü gidişe dur diyelim. Zonguldak’ı hakettiği yaşama daha yaşınabilir Zonguldak haline, hep birlikte getirelim. Bizlere destek verdiğiniz takdirde bunların hepsini çözecek kabiliyete sahibiz. Allah nasip ederse bu sorunları çözeceğiz. Zonguldak’ı  kötü gidişatından kurtaracağız.