AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu'un iftar sofralarıyla ilgili sözlerine yanıt verdi.

"O arkadaşa yanıt yok ama iftara cevabımız var" diyen Çağlayan, "Biz çoğu insanı başka sofralarda kendini kaybetmiş vaziyette gördük. İftar sofralarıyla ilgili kurmaya da, davet etmeye de davetçi ve misafir olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Zaimoğlu'nun, "İktidar partisinin iftar sofrasında kuş sütü eksik" sözlerine yanıt veren Çağlayan, "Bu arkadaşla ilgili ben en son bir cümle kullanmıştım. Ben buna artık cevap vermeyeceğim. Bir kere verdim, ona cevap yok. Ancak iftara cevabımız var. Biz her zaman iftar sofrası kurmaya devam edeceğiz.

Zonguldak Tiyatroya Doyacak Zonguldak Tiyatroya Doyacak

Dün de 19 mahallede ayrı iftar sofralarında hem teşkilatımızın yüreğine hem hemşehrilerimize garip gurebaya bizler iftar sofralarında misafir olduk. Ramazan ayının manevi iklimini bizler yaşıyoruz. Biz çoğu insanı başka sofralarda kendini kaybetmiş vaziyette gördük. Herkes istediği sofrada olabilir. İftar sofralarıyla ilgili kurmaya da, davet etmeye de davetçi ve misafir olmaya da devam edeceğiz. Fakat o arkadaşa cevap yok" dedi.