Kdz. Ereğli Gümüşhaneliler Derneği, Başkan ve üyeleri İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli’nin iftarında bir araya geldi. 

Ereğli Belediyesi'nin de Desteğiyle Mansur Yavaş Başkan Oldu Ereğli Belediyesi'nin de Desteğiyle Mansur Yavaş Başkan Oldu

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli’nin Yalı Caddesi’nde bulunan seçim ofisindeki iftar programının bu akşamki konukları Kdz. Ereğli’de yaşayan Gümüşhaneliler oldu. Kdz. Ereğli Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Davut Karakaş, dernek yöneticileri ve çok sayıda üye İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ve belediye meclis üyeleri ile birlikte iftar yaptı.


Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli, iftar davetine katılan Kdz. Ereğli Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Davut Karakaş ve tüm Gümüşhanelilere teşekkür etti. Kdz. Ereğli’de 31 Mart akşamından itibaren hiçbir ayrım yapmaksızın her mahalleye eşit hizmet anlayışının başlayacağını ifade eden Sesli “2007-2009 yılları arasında görev yaptığım dönemde nasıl belediye başkanlığı yaptığımı biliyorsunuz. Hiç kimseyi ayırt etmeden nerede hizmet eksikse, hangi vatandaşımızın hizmete ihtiyacı varsa oraya hizmet ettik. Kimsenin ne partisine baktık, ne nereli olduğuna baktık nede zengin fakir olup olmadığına baktık. Herkesin belediye başkanı olduk. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte de yeniden bu anlayışı Kdz. Ereğli Belediyesi’nde hakim kılacağız. Hizmetle geçecek 5 yıl için tüm hazırlıklarımızı yaptık.” dedi.
Sesli ve Gümüşhaneliler iftar sonrasında çay içip seçim bürosunda uzun süre sohbet etti.

Editör: Haber Merkezi