Zonguldak Emniyet Müdürlüğü 24.01.2024 ve 29.01.2024 tarihlerinde İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesini kapsayacak şekilde operasyon gerçekleştirdi.

Narkotik operasyonu kapsamında B.T, A.T, N.K, F.U, M.A, M.M, E.A, D.T, E.E, F.Y ve G.D isimli (11) şüpheli yakalandı. Operasyonda ölümcül etkiye sahip (611) gram uyuşturucu madde ele geçirildi. D.T, E.E, F.Y ve G.D isimli şüpheliler Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak suçundan adli işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı, B.T, A.T, N.K, F.U, M.A, M.M ve E.A isimli şüpheliler ise Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan gözaltına alındı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor

Yakalanan (7) şüpheli Zonguldak ve Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcılıklarına sevk edildi. B.T, A.T, N.K, M.A ve M.M isimli şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest kalırken, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yaptığı tespit edilen F.U ve G.D isimli şüpheliler ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.