Sonnur ve Fuat Kayabalı Çifti, Kurban Bayramı'nı Kutladı Sonnur ve Fuat Kayabalı Çifti, Kurban Bayramı'nı Kutladı

Devrek Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Özmekik Devrek, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı. 

Özmekik mesajında; "Sevinç ve mutluluğun paylaşıldığı, toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz.
 
Hepimiz için büyük anlam taşıyan bayramlar; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın yeniden güç kazandığı, millet olma şuurunun kuvvetlenerek daha yoğun yaşandığı istisnai günlerdir. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, ulusal birlik ve beraberliğimizi her koşulda korumalı, iyiye ve güzele yönelmeli, çatışma yerine uzlaşmayı, kavga yerine hoşgörüyü benimsemeli, gönül ve ruh birliği içinde hareket ederek birbirimize ve ülkemize karşı sorumluluklarımızı daha çok hatırlamalıyız. 
 
Bu duygu ve düşüncelerle; Devrek, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, barış, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu bir dünyaya vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Editör: Haber Merkezi