AK Parti Bakacakkadı Belediye Başkan Adayı, önceki dönem Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, 233 araçlık konvoyla gövde gösterisi yaptı. 

Sezgin Özdemir taraftarlarından oluşan 233 araçtan oluşan konvoy, Bakacakkadı beldesinin tüm mahallelerinde tur attıktan sonra AK Parti Belde Teşkilatı önüne toplandı. 

Teşkilat önünde toplanan kalabalığa seslenen Bakacakkadı Belediye Başkan Adayı Sezgin Özdemir, destekleri için teşekkür etti.

'Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatır' diyen Özdemir, kalabalığa sesleniği konuşmasında şu ifadelere yer verdi; 

KİM YAPTI?

"Kanalizasyonu kim yaptı, su hatlarını kim yeniledi, elektrik hattlarını kim yeniledi, TOKİ 1 ve 2'nci etap konutlarını, organize sanayi yollarının vatandaşların evlerinin önüne kadar kim yaptı, Belediyeye 17 aracı kim kazandırdı? Altyapı ve su hatlarının yenilenmesi, sondaj kuyuları açılması hep bizim dönemimizde yapıldı. 

Küçük Organize Sanayi kurulması öncesinde Zonguldak Sanayi Odasıyla birlikte imar çalışması yaparak beldemize 105 adet 500 metrekare işyeri kazandırdık. Doğalgaz çalışmasını vE fizibilitesini başlattık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. 

KENDİ ELEKTRİĞİNİ ÜRETEN BİR BELEDİYE

Yeni dönemde sosyal belediyecilik anlayışı ile; Kapalı spor salonları, çok amaçlı düğün salonu ve konferans salonu olan, kapalı pazaryeri olan bir belediyemiz olacak. Yeni spor ve sosyal tesisler inşa edeceğiz. 

Belediyemizi kendi elektriğini kendi üreten bir belediye yapacağız. Doğalgaz, kanalizasyon, asfalt, çalışmalarının hepsini tamamlayacağız.  Belediye hizmet binamızı yeniden yapacağız. Yeni belediye binamız hizmete girdikten sonra eski binamızı Halk Eğitime tahsis edeceğiz. Beldemize Tarımsal Meslek Lisesi ve Sağlık Meslek Lisesi kazandıracağız. 

3. ve 4'ncü etap TOKİ'yi getirip konut sorununa son vereceğiz. Alt geçitleri genişleteceğiz. 

Irmak settesinin revizesini sağlayarak burada ortaya çıkan alanlara yürüyüş alanları ve kafetaryalar yapacağız. Kapalı yüzme havuzu yapacağız. Belediyemiz bünyesinde itfaiye amirliği kurarak itfaiye ekibimizi oluşturacağız. Kültür turları düzenleyeceğiz. Hayvan barınağı yapacağız. Yaşlılarımız için hizmetler yapacağız.

Vatandaşlarımızın bize olan inancı ve güveni ile 31 Mart'tan sonra Bakacakkadı Beldesi'ni yaşanabilir bir belde haline getirmek için hep birlikte çalışacağız" dedi.

Sevilen Öğretmen Hayatını Kaybetti Sevilen Öğretmen Hayatını Kaybetti

Editör: Haber Merkezi