AK Parti Bakacakkadı Belediye Başkan Adayı Sezgin Özdemir, göreve geldiğinde personellerin işlerine son vereceği ile ilgili asılsız iddialar olduğunu, bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

"Bizler bu zamana kadar kimsenin ekmeği ile oynamadık, oynamayız da. Kimseye de izin vermeyiz" diyen Özdemir, mağdur olanlara sahip çıkmak için yeniden bu göreve talip olduğunu belirtti. 

Zonguldak'ın Gökçebey İlçesine bağlı Bakacakkadı Beldesi'nde önceki dönem belediye başkanlığı yapan ve şu anda AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Sezgin Özdemir, beldede hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Özdemir, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 

"Değerli Bakacakkadı'lı hemşerilerim,

Son zamanlar birtakım topluluğun, 'Sezgin Özdemir göreve geldiğinde personellere çıkış verecekmiş' söylemleri üzerine; cevaben böyle bir yazı paylaşma gereksinimi duydum.

Bizler bu zamana kadar kimsenin ekmeği ile oynamadık, oynamayız da. Kimseye de izin vermeyiz. Bizler tam tersi, mağdur olanlara sahip çıkmak için yeniden bu göreve talip olduk. Hatta ve hatta çözüm odaklı istahdam sağlayacak projelerimiz ile yola çıktık . Herkesin yüzünün güldüğü, mutlu, huzurlu, derdine deva bulunmuş bir Bakacakkadı inşa etmeye geliyoruz.

Sevilen Öğretmen Hayatını Kaybetti Sevilen Öğretmen Hayatını Kaybetti

Tüm hemşerilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Güçlü bir Bakacakkadı için, çocuklarımızın geleceği için tüm Bakacakkadı halkının desteklerini bekliyorum" dedi. 

Editör: Haber Merkezi