Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “ Göreve geldiğimiz de 19 Mahallede tek tip muhtarlık binası inşa etmeye düşünüyoruz. 1’er laptop hediye edeceğiz. Bin TL fatura desteği de bulunacağız”dedi.

Madencinin ayak sesleri hükümet yetkililerinin kulaklarında çınlamıştır! Madencinin ayak sesleri hükümet yetkililerinin kulaklarında çınlamıştır!

Saadet Parti Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli seçim çalışmalarına devam ediyor.

Başkan Dereli ve Başkan Üstünyer, Terakki Mahallesi Muhtarı Ferit Arslantürk ve Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Bülent Tüzün’ü ziyaret etti.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Muhtarlarımızı ziyaret ettik. Terakki Mahallesinde doğdum büyüdüm. Benim için özel bir durumu var. Cuma günü muhtarlarımızla kahvaltı programımız var.
Onlara güzel sürprizlerimiz var. Katılımları bizleri onurlandırır. Güzel planlarımız var. Kendilerine kabul ettikleri için teşekkür ediyorum. Zonguldak için güzel şeyleri söyleyeceğiz. Göreve geldiğimiz de 19 Mahallede tek tip muhtarlık binası inşa etmeye düşünüyoruz. 1’er lap top hediye edeceğiz. Bin TL fatura desteği de bulunacağız”dedi.

Muhtarlar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ziyaretleri için Başkan Üstünyer ve Başkan Dereli’ye teşekkür etti.

Editör: Umut ŞEKERCİ