Harun Akın'dan Zaimoğlu'na Tebrik Ziyareti Harun Akın'dan Zaimoğlu'na Tebrik Ziyareti

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli’nin seçim ofisi görkemli törenle açıldı.

Saadet Partisi seçim ofisi bugün coşkulu bir törenle Mithatpaşa Mahallesi Alemdar Sokak'ta açıldı.

Açılışa Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, ilçe, belde adayları ve partililer katıldı.

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, “Zonguldak böyle bir yaşamı hak etmiyor. Hakikaten yaşanabilir bir Zonguldak yeniden büyük Zonguldak için biz bu yola çıktık. Belediye başkan adaylarımızın sahada yaptıkları çalışmalara katılıyorum. Esnaf sohbetlerinde kamu ziyaretlerinde dernek ziyaretlerinde izliyorum. Dünde Makine Mühendisleri Odasını ziyaret ettik. Zonguldak’ta yaşayan herkesin Zonguldak’ta ki yollardan Zonguldak’ta ki hizmetlerden Zonguldak’ta ki yaşam kalitesinden suyun kalitesinden memnun değil. İnşallah bizler göreve geldiğimizde Milli Görüş belediyeciliğini Zonguldak’la buluşturduğumuzda farkı vatandaşlarımızı görecek”dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Bugün acı ve sıkıntı üstüste geldi. Mutlu günümüzde seçim büromuzu açıyoruz. Zonguldak’ta bugüne kadar söylenmemiş şeyleri söyleyerek çıktığımız bu yolda seçim büromuzda kalan son 32 günde Zonguldak’ta teşkilat mensuplarımızla sizlerle çok daha farklı ve çok daha etkili projelerle Zonguldak’ı hak ettiği yere hak ettiği yaşama kavuşturup artık Milli Görüş belediyeciliğile tanıştıracağız. Zonguldak’ta yapılmamış ve söylenmemiş şeyleri hep birlikte söyledik. Yaklaşık bir aydır da sahadayız. Çok ciddi bir saha çalışması yapıyoruz. Milli Görüş belediyeciliğini vatandaşlara aktarıyoruz. Sağolsun vatandaşlarımız bu değişim inancıyla bizleri bağrına bastılar. Zonguldak’ta inanılmaz bir sevgi ve teveccüh ile karşı karşıyayız. Zonguldakların desteğiyle 31 Mart’ta Milli Görüş belediyeciliğini buluşturacağız. Zonguldak’ta söylenmemiş şeyleri söyleyerek Zonguldak’ta bir takım şeyleri başlattık. Zonguldak’ta bizlerin söylediği projeleri ve çalışmaları diğer adaylarda gördükçe diğer siyasi adaylarında uygulamaya başladığını görüyoruz ve bu bizleri mutlu ediyor”diye konuştu.

Konuşmaların ardından Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ve Saadet Partisi Çaycuma Belediye Başkan Adayı Engin Zeren açılış kurdelesini kesti.

Kurdele kesiminin ardından vatandaşlara lokma ikramında bulunuldu.