İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Belediye Meclis Üyesi Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu ve belediye meclis üyesi adayları bugün Erdemir Caddesi esnafını ziyaret ederek destek istedi.  

İYİ Parti heyeti Erdemir Caddesi esnafını gezerek, esnafın sorunlarını dinledi. Ayrıca Erdemir Caddesi ve Ereğli’de bulunan diğer caddelerde kaldırımların yenilenmesi, şehre yakışır aydınlatmaların yapılması ve Erdemir Caddesi’nin trafik yoğunluğunu alacak Göztepe köprüsü otopark projelerini esnafa anlattılar.  

Erdemir esnafı ziyaretlerde Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanlarından Murat Sesli’ye belediye başkanlığı döneminde yapmış olduğu yolları hala kullandıklarını söyleyerek, kendisini özlediklerini belirttiler. Yol kenarlarındaki parklaşmalar, trafik yoğunluğu ve kaldırımların durumlarından şikâyet eden esnafa Kdz. Ereğli Belediye Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, çok güzel bir ekiple yola çıktıklarını, sorunların hepsi için projelerin hazır olduklarını söyledi.  Sesli konuşmasında, “Göztepe köprüsünü uzatarak, 200 araçlık otopark yapıyoruz. Böylelikle esnafımızın otopark sorununu çözüyoruz. Vatandaşlarımız da daha rahat alışveriş yapabilecekler. Kaldırımlarımız çok kötü, acilen düzeltilmesi lazım. Ayrıca caddelerimizi Ereğli’mize yakışır aydınlatmalar ve düzenlemeler yapacağız. İçiniz rahat olsun, çok güzel bir ekibimiz var. Sorunların çözümü bizde” dedi.

SEVGİ VE BARIŞ PLAJI, CUMA GÜNÜ AÇILIYOR SEVGİ VE BARIŞ PLAJI, CUMA GÜNÜ AÇILIYOR

Editör: Haber Merkezi