Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldak Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Süper Lige çıkarma taahhüdünü noter huzurunda veriyorum. Buradan açık çağrım. Gelin bu taahhüdü hep birlikte verelim. Eğer Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Süper Lige çıkaramayan istifa etsin”dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımları Zonguldak’ta hız kesmeden devam ediyor

Saadet Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, belediye başkan adaylarına çağrıda bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldak Kömürspor hepimizin ortak paydası. Görüyorsunuz ki Zonguldak Kömürspor zor şartlarda 2.Ligde küme düşmeme mücadelesi veriyor. Bizlerde taşın altına elimizi koyamamız gerekiyor. Bu başlangıcı ilk ben başlatıyorum. Önümüzdeki hafta söz verdiğim gibi eğer başkan olarak seçilirsem Zonguldak Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Süper Lige çıkarma taahhüdünü noter huzurunda veriyorum. Buradan açık çağrım. Gelin bu taahhüdü hep birlikte verelim. Eğer Kömürspor’u 3 yıl içerisinde Süper Lige çıkaramayan istifa etsin. Siyaseti hamaseti bırakalım. Kent lig atlasın ve şehrin ekonomisi canlansın. Bir şehrin takımı Süper Ligde olursa şehirde Süper Ligde olur”dedi.