‘Zonguldak’ta yaşam standartları Türkiye’nin bir çok iline göre gerilemiş’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Yaşam standartları Türkiye’nin bir çok iline göre gerilemiş. Biz temel vatandaşlık hizmetlerini vatandaşlarımıza sunalım istiyoruz. Zonguldaklı’nın gözü kulağı olalım istiyoruz”dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Başkan Adayı Dereli, Baştarla Mahallesinde bulunan Aksoy Tesktil’i ziyaretti.

ZBEÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasında ZBEÜ Dünyanın En İyi Üniversiteleri Arasında

Ziyarette Aksoy Tekstil sahibi Volkan Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Ersoy Tekstil sahibi Volkan Aksoy’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Fabrika gezisinin ardından Başkan Adayı Dereli, işçilerle buluştu.

Başkan Adayı Dereli konuşmasında, “Yaşam standartları Türkiye’nin bir çok iline göre gerilemiş. Biz temel vatandaşlık hizmetlerini vatandaşlarımıza sunalım istiyoruz. Zonguldaklı’nın gözü kulağı olalım istiyoruz. Bugün bir çok mahalleye ulaşım aracı yok. Zonguldak’ta sosyal anlamda 2 tane AVM dışında hiç birşey yok. Zonguldak’ta insanların ekonomisi büyük sıkıntıda. Belediye’nin vatandaşları sunduğu hiç bir hizmet yok. Bir çok ilde halk ekmek tanzim satış mağazaları var. Ama burada bu hizmetler yok. Biz birşeyleri değiştirmek için bu yola çıktık. Zonguldak değişim istiyor. İnşallah göreve geldiğimizde milli görüş belediyeciliği ile Zonguldak’a hakettiği hizmetleri vereceğiz”dedi.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Editör: Haber Merkezi