Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, 2024 yılının ilk il koordinasyon kurulu toplantısına iştirak etti.

Zonguldak Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ve Prof. Dr. Servet Karasu, il protokolü, yatırımcı kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi' Yavuzyılmaz Sözcü'ye konuştu; 'Yasa değişikliğine 29 harf yetmedi'

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu toplantının açılış konuşmasında 2023 yılında doğal afetlerde hayatını kaybeden vatandaşlara ve aziz şehitlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi ve 2024 yılının, Zonguldak için hayırlı olmasını temenni etti.

Toplantının açılış konuşmasından sonra Vali Hacıbektaşoğlu, 2023 yılının genel bir değerlendirmesini yaparak 2024 yılı yatırım programları ve katkılarına değindi.

Toplantıda konuşan Rektör Özölçer, ZBEÜ Yüzme Havuzu önünde bulunan kıyı şeridinde önemli miktarda gerileme meydana geldiğini, Devrek Kampüsünün ana yol ile bağlantısını sağlayan köprü arasındaki yolun devreye alınması gerektiğini ve Çaycuma Kampüsü önündeki kavşak ile ilgili problemleri dile getirdi.

Kurumların tamamlanan ve devam eden projeleri ile ilgili sunum yapmasıyla devam eden toplantıda, il yatırımları ve sosyoekonomik gelişmeler değerlendirildi. Sorunlar ve çözüm önerileri ele alınarak bu hususlarda kurum ve kuruluşlar arasında etkin iş birliği ve koordinasyon sağlanması konusunda istişarelerde bulunuldu.

Editör: Haber Merkezi