Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, beraberinde Ak Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, meclis üyeleri ve Park Pahçeler Müdürlüğü yetkilileriyle birlikte Bahçelievler Mahallesi Yıldız Sokak'ta hayata geçireceği Bahçe projesinin tanıtımını yerinde yaptı. 

Alan, proje ile ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi, 

"2024-2029 yılları arasında yapmayı planladığımız 7 projemizin ikincisinin tanıtımını yerinde yapıyoruz. Burası Zonguldak Belediyemizin Bahçelievler Mahallesi Yıldız Sokak'ta bulunan Park Bahçeler Müdürlüğü. İnşallah bu doyumsuz manzarayı, bu eşsiz güzelliği adı Bahçelievler olup ne yazık ki bahçesi çok olmayan Bahçelievler'imize güzel bir Millet Bahçesi olarak hediye edeceğiz.

Başta Bahçlievler'deki hemşerilerimiz, evlatlarımız, büyüklerimiz, yetişkinlerimiz olmak üzere hepimiz inşallah burada eşsiz manzaranın tadını çıkarıp, hoşça vakit geçirip çocuklarımız eğlenirken büyüklerimiz de inşallah kafa dinlemek için şehrin yoğun stresini, yorgunluğunu atmak için güzel bir ortam bulacaklar. İnşallah Bahçelievler'imizi bu şekilde doğal yaşam parklarıyla, millet bahçeleriyle bezeyip daha yaşanabilir bir hale getireceğiz. Hem Bahçelievler'imize hem de bütün hemşerilerimize hayırlı, uğurlu olsun" dedi. 

Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor? Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor?

Ceab161B B0D1 4777 Bc6B F62Db79B301E

Editör: Haber Merkezi