İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Belediye Meclis Üyesi Adayı Evrim Balbaloğlu ve Belediye Meclis Üyeleri Balı Gökme ve Balı Meydan’da iki miting yaptı. 

POSBIYIK: OYAK, EREĞLİ HALKIYLA OYNUYOR POSBIYIK: OYAK, EREĞLİ HALKIYLA OYNUYOR

Meşaleler ile karşılanan Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli ve Eşi Ayfer Sesli’ye mahalle halkı çiçek takdiminde bulundu. Coşkulu karşılamanın ardından konuşması “Büyük Başkan” tezahüratları ile kesilen Sesli, Balı halkından sandıktan birinci parti çıkmanın sözünü aldı.  

Balı mahallesi sakinlerinin Düğün Salonu talebini geri çevirmeyen Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, ekibiyle beraber göreve geldiklerinde Balı Mahallesi’ne bir düğün salonu yapmanın artık kendilerine farz olduğunu belirtti. Sesli konuşmasında, “ Sevgili komşularım, beni her zaman olduğu gibi bugünde yalnız bırakmadınız, soğuk havaya rağmen çoluk çocuk miting alanımızı doldurdunuz, teşekkür ederim. 100. Yılda 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi Yeniden İnşa Edeceğiz sloganıyla çıktığımız bu yolda 10 mega projemizden bir tanesini Balı Mahallesi’ne yapıyoruz. Bölgenin hatta Türkiye’nin göz bebeği olacak bu projeyi çok yakında açıklayacağız. Projemizde 180 derece devasa, deniz ve doğa manzaralı bir seyir terasımız olacak. Ayrıca Avrupa’nın en büyük zipline hattını da bu alana kuracağız. Sabit sahnemiz, gençlik kamp alanımız, kafe ve restoranımız, konuk evimiz, masal parkımız, ata spor ve doğa spor alanlarımız, seyir asansörümüz ve plajımız olacak. Birde biliyorsunuz asfalt dökme rekoru bende, size söz veriyorum. Mahallemize asfaltı yine biz dökeceğiz. Burada ki imar ve taş duvar sorunlarını da çok iyi biliyorum, onu da biz yapacağız. Ekibimizle beraber göreve geldiğimizde ilk olarak çalışmaya mahallelerden başlayacağız. Çünkü mahallelerimizin ne yolları yol, ne sokakları sokak. Temizliği ile, asfaltı ile, kaldırımı taş duvarı, imarı tüm sorunları çözeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi