Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, kent merkezindeki esnaf ve vatandaş ziyaretlerine bugün de devam etti.

     Başkan Bozkurt, dükkanları gezerek esnafın talep ve önerilerini dinledi, onlarla sohbet etti.

DEVREK’İMİZE HAYIRLI OLSUN... HASTANEMİZ B SINIFINA YÜKSELTİLDİ.. DEVREK’İMİZE HAYIRLI OLSUN... HASTANEMİZ B SINIFINA YÜKSELTİLDİ..

     Başkan Bozkurt, ziyaretinde esnaf ve halkın desteğini istediklerini belirterek, “Ben her zaman esnaf ve vatandaşımızın yanında olan birisiyim. Çünkü onların içinden gelen bir insanım. Gittiğim her yerde onların güler yüzleri, hoşgörü ve sevgileriyle karşılaşmak beni mutlu ediyor. Arkadaşlarımızla birlikte esnaf ve vatandaşlarımızın dertlerini, taleplerini dinliyoruz, seçim vesilesiyle de dokunmamız gereken konulara dokunuyoruz.  Halkımızın talep, arzu ve görüşleri bizim için çok kıymetlidir. Onlarla hem sohbet ediyoruz hem dertleşiyoruz, onların görüş ve önerilerini dinliyorum. Biz onların dualarını almak için buradayız. Dualarından sonra da desteklerini, çıktığımız bu yola katkı vermelerini istiyoruz. Halkımızın teveccühü ve Allah'ın izniyle bir dönem daha değerli halkımıza hizmet etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Göreve geldiğimden bu yana hep esnaf ve vatandaşlarımızla birlikte hareket ettik. Onların görüş ve talepleri doğrultusunda hizmet etmeyi kendimize şiar edindik” diye konuştu.

      İnsanlara hizmet etme sevdalısı bir anlayışta olduklarını dile getiren Başkan Bozkurt, “Önceliğimiz vatandaşımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek, onların rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları için projeler üretmek ve bunları hayata geçirmektir. Biz de bunun için bilgi, birikim ve tecrübelerimizle yolumuza devam ettik, etmeye de devam edeceğiz.” dedi.

      Başkan Bozkurt, esnafa hayırlı, bol kazançlar diledi.

Editör: Haber Merkezi