‘Zonguldak’ta kan değişimi şart sloganıyla buraya geldik’ 

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli kan bağışında bulundu.

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, muhtarlar öncülüğünde Kızılay’ın işbirliği ile yapılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Başkan Erol ve Başkan Adayı Dereli kan bağışı öncesinde bağışçılarla sohbet ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu. 

Ardından Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli kan vererek hayat kurtardı.

Kan bağışı sonrasında açıklama yapan Başkan Erol, “Öncelikle kan bağış kampanyasına vesile olan muhtarlarımıza ve Kızılay’a teşekkür ediyoruz. Kan stoklarında son günlerde ciddi azalmalar var. Kan anlık değil sürekli bir ihtiyaç. 
Azalan kan stoklarına destek vermek için buradayız. 1 kan bağışı 3 kişinin hayatını kurtarıyor. Kan bağışının önemini anlatmakla bitiremeyiz. Bizler de kan vererek bu kampanyaya destek vermek istedik. Vatandaşlarımızı bu anlamlı kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Bu kampanyada emeği geçen muhtarlarımıza ve Kızılay’ımıza teşekkür ediyoruz. Anlamlı bir etkinlik.  'Zonguldak’ta kan değişimi şart' sloganıyla buraya geldik. Herkesi bu anlamlı etkinliğe davet ediyoruz” dedi.

Belediye, Üniversite ile Birlikte  SUYU Çalışıyor Belediye, Üniversite ile Birlikte SUYU Çalışıyor

Editör: Haber Merkezi