Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla görüştü.

Seçildiği günden bugüne kadar vatandaşla kurduğu iletişim ile dikkat çeken Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, yapılan tüm işlerde de vatandaşın görüşüne başvuruyor. 

Devrek halkının istemediği hiçbir işe imza atmayan Bozkurt,  yaptığı ziyaretlerde vatandaşların ilgisi ve sevgisi ile karşılanıyor.

    Kentin dört bir köşesini gezerek esnaf ve hemşerileriyle buluşmaya devam eden Başkan Bozkurt,  şehir merkezinde bir süre gezerek esnaf ve ve vatandaşla tokalaştı, hayırlı işler dileğinde bulundu. Esnaf ve vatandaşın isteklerini dinleyen Bozkurt, “Her zaman halk ile iç içe olmaya devam edeceğiz, onların isteklerini ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulacağız" dedi.

     Devreklilerin büyük teveccühü ile 4 yılı aşkın süredir kente ve hemşerilerine hizmetkar olan Başkan Çetin bozkurt, şehrin her bir cadde, sokak ve mahallesini adım adım gezerek esnaf ve vatandaşla olan gönül köprülerini kuvvetlendirmeye devam ediyor.

“Yaptığımız her işte esnaf ve vatandaşımızın görüşünü alıyor, bu doğrultuda hareket ediyoruz” diyen Başkan Bozkurt, Şehir merkezinde yaptığı esnaf ziyaretinde, hemşerileriyle sohbet ederek işlerinde kolaylıklar ve bereketli kazançlar diledi. Samimiyeti ve tevazusuyla büyük küçük herkes ile gönülden iletişim kuran Başkan Bozkurt, esnaf ziyareti sırasında vatandaşın talep, görüş ve önerilerini dinledi.

Ulupınar, İlçenin İhtiyaçlarını Bakana Aktardı Ulupınar, İlçenin İhtiyaçlarını Bakana Aktardı

Editör: Haber Merkezi