Gökçebey’de yaptığı çalışmalar ve hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettirmeyi başaran, Gökçebey halkının kalbine giren ve halkın teveccühüyle seçimleri tekrar kazanan Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, Gökçebey, Zonguldak halkının ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutladı. 

Gökçebey'in sevilen başkanı Öztürk mesajında şu ifadelere yer verdi; 

"Pırıl pırıl bir Gökçebey için çıktığımız hizmet yolunda çok değerli Gökçebeyli hemşerilerim beni hiçbir zaman yalnız bırakmadı. İlçemizi yaşanabilir, modern bir kent yapma mücadelemizi her zaman halkımızla birlikte sürdürdük. İlk günkü aşk ve şevkle hizmet mücadelemizi devam ettiriyoruz. Gökçebeyli değerli hemşerilerimizden aldığımız güçle problemleri çözmeye, daha yaşanabilir bir Gökçebey inşa etmeye devam edeceğiz.

"Bayramlar toplumsal birliği sağlayan değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği, dargınlıkların giderildiği günlerdir.

Sonnur ve Fuat Kayabalı Çifti, Kurban Bayramı'nı Kutladı Sonnur ve Fuat Kayabalı Çifti, Kurban Bayramı'nı Kutladı

Kurban Bayramı'nın insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla, başta Gökçebey ve Zonguldak halkımız olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı içtenlikle kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum" dedi.

Editör: Haber Merkezi