Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Alaborina Restoran'da Danışma Kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantıya CHP Zonguldak Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz, Eylem Ertuğ Ertuğrul, İl Başkanı Devrim Dural, Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, ilçe-belde başkanları, örgüt yöneticileri ve partililer katıldı. 

Toplantı sakin bir havada geçerken CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu'nun sözleri dikkat çekti. 

CHP'nin genel seçimlerde 3 milletvekili çıkaracağını vurgulayan Zaimoğlu, "Genel Merkezimize, milletvekili adaylığı için; '3'üncü sıraya beni koyun' diye kaç kişi başvuracak göreceksiniz" dedi.

MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR MADENCİYLE BAYRAMLAŞTILAR

Zaimoğlu konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı; "Yerel seçimlerden böyle güzel bir sonuç ortaya çıktı. Şimdi bundan sonra ne çıkıyor ortaya? Artık insanlar şunu biliyor. Önceden Cumhuriyet Halk Partisi'nde 3'üncü milletvekili adayının; 'Eyvah ben seçilebilecek miyim' endişesi oluyordu. Şimdi bu kalktı arkadaşlar. Şimdi, Genel Merkezimize, milletvekili adaylığı için '3'üncü sıraya beni koyun' diye kaç kişi başvuracak göreceksiniz. Biz eğer görevde olursak, olmazsak da bir üye olarak devam edeceğiz bu çalışmalara. Şunu bilin arkadaşlar. Cumhuriyet Halk Partisi'nin bugün itibariyle Zonguldak'ta 3 tane milletvekili var arkadaşlar. Ama ben üç milletvekilliğini kabul etmiyorum. Gece gündüz çalışacağız, bunu 4 yapacağız" dedi.

Editör: Haber Merkezi