Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor? Zonguldak İl Müftüsü Vergi mi Kaçırıyor?

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Belediyeciliğimiz dede mesleği. Rahmetli dedem Fen İşlerinde şef olarak çalıştı” dedi.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Merkez İlçe Teşkilatıyla beraber Belediye İş Sendikasını ziyaret etti.

Ziyarette Belediye İş Sendikası Başkanı Osman Karataş ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Güçlü bir sendika olduğunuzu uzun yıllardır takip ediyorum. Zonguldak Belediyesine talip olduk biz de. Belki 31 Mart'tan sonra sizle beraber çalışma şansı buluruz. Zonguldak’ta farklı şeyler söyleyebilmek için yola çıktık. Zonguldak’ın artık ekonomik ve sosyal anlamda büyümesini söylüyoruz. Kentsel dönüşüm olarak çalışmaların yapılması gerek. Zonguldak kentsel olarak eskimiş. Çok sıkıntıları olarak bir kent. Zonguldak’ta 100 metreküp su üretiliyor, 50 metreküp su faturalandırılıyor, kayıp kaçaklar çok fazla. Hattın kötü olmasından dolayı sıkıntılar var. 41 tane projeyle geliyoruz. 41 kere maşallah diyeceğiz. Proje lansmanımız var. 
Belediyeciliğimiz dede mesleği. Rahmetli dedem Fen İşlerinde şef olarak çalıştı. İlk defa bunu burada söylüyorum. Zonguldak çok dolu bir kent. Belediyesi olsun, TTK olsun, Üniversitesi olsun bunlar kenti ayakta tutmuş” dedi. 

Belediye İş Sendikası Başkanı Osman Karataş, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bizleri ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Zonguldak’ın sorunları büyük. En güncel sorunu nüfusla ilgili sorun. Ödenekler de nüfus düşerse düşer. Zonguldak göç veren bir şehir. Zonguldak kentsel dönüşüm yapısı belli. Çarpık bir yapılaşma olmuş. Bunların düzeltilmesi gerek. Kamu kurumlarının altın durumda olan yerlere taşınması gerek. Güzel projeleriniz var. Biz hem iş verene seçeceğiz hemde kenti yöneten kişiyi seçeceğiz. Beklentilerimizin ortada. Çalışan emekçilerin nasıl budandığı ortada”dedi.

Birlik beraberlik mesajının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Editör: Haber Merkezi