‘Ben de Çaycuma’nın bir hemşerisiyim’

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Zonguldaklıların teveccühü ile bir yola çıktık. Bende Çaycuma’nın bir hemşerisiyim. Orada dükkanım var.Hem sizleri tanımak bu süreçte daha sık biraya gelmek istiyoruz. Çaycuma bizim için özel”dedi.

Saadet Partisi Merkez İlçe Başmanı İsmail Üstünyer,  Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti.

Ziyarette Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erkan Üstüntaş ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Kabülünüz için teşekkür ediyoruz. Hemşeri derneklerini geziyoruz. Çaycumayı yakınen biliyorum. Sizin yapmış olduğunuz sivil toplum çalışması önemli. Zonguldaklıların teveccühü ile bir yola çıktık. Bende Çaycuma’nın bir hemşerisiyim. Orada dükkanım var. Hem sizleri tanımak hem de bu süreçte daha sık biraya gelmek istiyoruz. Çaycuma bizim için özel” dedi.

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erkan Üstüntaş ziyaretleri için Saadet Partisine teşekkür ederek yerel seçimlerde başarılar diledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

TTK Özelleştirilecek mi? Kim Halüsinasyon Görüyor? İşte Çağlayan'ın açıklamaları... TTK Özelleştirilecek mi? Kim Halüsinasyon Görüyor? İşte Çağlayan'ın açıklamaları...

Editör: Haber Merkezi