Harun Akın'dan Tahsin Erdem'e Ziyaret Harun Akın'dan Tahsin Erdem'e Ziyaret

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak'ta görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya gelerek seçim startını verdi. Sahilde yeni yapılan Sürmen Kafe'de yapılan basın toplantısında konuşan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, "herkes hizmet yaptığı yerden seslensin" diyerek CHP'ye atıfta bulundu.  

Çağlayan konuşmasında şu ifadelere yer verdi; 

 Teşkilatlar olarak bugün buradan,  2019 yılındaki seçimin bir meyvesinden vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Yapılan, yapılmış olan sahil düzenlemesindeki güzel, nezih bir mekandan sizlere sesleniyoruz. Bizden önce, 2019'dan önce on yıl Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi belediyeyi yönetti.

'Herkes kendi yaptığı hizmetten vatandaşlarımıza seslensin desek', evlerinden başka yerden seslenemezler. Çünkü hiçbir şey yapmadılar. Biz bugün yaptığımız yerden sizlere sesleniyoruz. Bundan sonra da hep sesleneceğiz. Sürecin sonunda da inşallah elhamdülillah deriz.

Niyetimiz çalışmak. Niyetimiz hizmet etmek. Vaadimiz hizmet, istikrar ve uyum. Vatandaşımızın gülmesi, daha rahat etmesi adına yapacağımız hizmetlerin Zonguldak'ta devam etmesi gerekiyor. Gerçek belediyeciliğin Zonguldak'ta yapılması gerekiyor. Çünkü artık bunca yapılan işten sonra durmak ve duraksamak, Zonguldak'ımızı, yaşadığımız şehri, çocuklarımızın geleceği olan kentimizi geri götürür. Dur ve durmak olmadan hizmetlere devam etmemiz gerekiyor. Bu hizmetleri yapabilmek adına da güçlü bir ekibimiz var. Cumhur İttifakı hem Zonguldak'ta hem de biliyorsunuz gazi meclisimizde güçlü. Onların desteği, iktidarın, yürütmenin desteğiyle yerel yönetimlerin uyumlu bir biçimde Zonguldak'ın hizmet alması adına çalışması gerekiyor. Milletimiz bunun farkında" dedi.