Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan'ın Terakki Mahalle Mitinginde halk alana sığmadı. 

 ÇevreŞehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla Soğuksu Meydanı'nda düzenlenen Terakki Mahalle mitinginde Selim Alan sesleri yükseldi. 

BAKAN ÖZHASEKİ'DEN DESTEK SÖZÜ

Bakan Özhaseki meydanda toplanan Zonguldaklılara seslenerek Cumhur İttifakı Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan'a destek istedi. 

Bakan Özhaseki konuşmasında; "Biz belediye başkanımızın yaptığı çalışmalara bakarız. Bizler yerel seçimlerde geleceğimizi, yapılacak işleri oyluyoruz. Zonguldak’ta Ömer Selim Alan çok hizmet etti. Ankara’da kapıdan ayrılmıyor. Çok bir şey istediği zaman da koparır getirir. Biz buraya gelince başımız dik geliyoruz. Ömer Selim Alan genel merkezde benim birinci müşterimdir. Zonguldak için elinden gelini yapıyor buna bizzat ben şahidim. İktidar gücü başka onu kullanmak fırsatlarından yararlanmak lazım. Siz ona destek verirseniz ben de söz veriyorum her zaman destek vereceğim” dedi.

ÖZGÜR ÖZEL'İN MİTİNGİNDE BU KALABALIK YOKTU

Alan konuşmasında CHP Lideri Özgür Özel'in Zonguldak mitingine atıfta  bulunarak; "Burada mahalle mitingi yapıyouz. Bu kalabalığı görünce bazılarının Genel Başkanı geldiği zaman bile böyle kalabalık olmadı" dedi.

Soğuksu Meydanı'nda gerçekleşen Terakki Mahallesi halk buluşmasına; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer AvcıSaffet BozkurtAhmet Çolakoğlu, İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Cumhur ittifakı kadroları da katılım sağladı. 

Miting sonrası açıklama yapan Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan şu ifadelere yer verdi; 

"BU COŞKU, BU BİRLİKTELİK ŞEHRİMİZİ ÇOK DAHA İLERİYE TAŞIYACAK

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ’nin teşrifleriyle kıymetli hemşehrilerimiz ile muhteşem bir atmosferde bir araya geldik. 

Sayın Bakanımızın kıymetli destekleriyle şehrimizin gelişimine katkı sunacak eserlerimizi yine hep birlikte hayata geçirecek, şehrimiz, gelişmeye, büyümeye ivme kazanmaya artarak devam edecektir inşallah. 

Güzel şehrimiz için çok daha çalışıp, çok daha hizmet etmeye YİNE YENİDEN hazırız ve kararlıyız.

Zonguldak Tiyatroya Doyacak Zonguldak Tiyatroya Doyacak

Bugüne kadar samimiyet, gayret ve azim ile şehrimizin kronikleşmiş sorunlarını çözmeye, daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için kollarımızı sıvayarak yola revan olduk. 

Şimdi ise siz kıymetli hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta şehrimizde istikrar devam edecek, eser ve hizmetlerimiz aralıksız sürecek. 

Bizleri bağrına basan, bu muhteşem atmosfere ev sahipliği yapan duaları ile destek veren Terakki Mahallesi sakinlerimize, yürekleri hizmet için bir atan kıymetli hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ Beyefendiye güçlü destekleri için şükranlarımı sunuyorum" dedi.

79E5Eeab C9Dd 4Cbf B4D1 Fbc9B0Ab7C28

4F7B5Ef3 3A48 4E46 9E25 697C65C8Be24

881D2A34 3956 4364 A1Ac 74666B24Bb2F

F4644Fc4 8B78 422A 93A3 8D54E48E20A2

D60F74A6 5591 417D Acb2 F68753019B89

79E5Eeab C9Dd 4Cbf B4D1 Fbc9B0Ab7C28