BAŞKAN BOZKURT: İNSAN ODAKLI PROJELERİMİZLE GELİYORUZ

Belediye Başkanlığı sürecinde alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra çok sayıda projeyi tamamlayarak halkın hizmetine sunduklarını aktaran Başkan Çetin Bozkurt, yeni dönemde Devrek’e, Devreklilere yakışacak projelerle geldiklerini, belirtti.

Belediye Konutları (Toplu Konut), Glutensiz Gıda Büfesi ve Anaokulu Projeleriyle halkın ilgi odağı haline gelen Başkan Bozkurt, “Yeni dönem için insan odaklı projeler hazırladık. Her şeyin en iyisine, en güzeline layık olan Devrekliler için bu projelerimizi yaşama geçireceğiz. Hazırladığımız tüm projelerimiz zaten kendini amorti edecek projelerdir. Bu projelerle halkımız rahat, güven ve huzur içinde yaşayacaktır.

ULUPINAR ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR ULUPINAR ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Doğup büyüdüğü kente kalıcı eserler bırakabilmek için bundan önce olduğu gibi seçilmesi halinde yeni dönemde de gayret göstereceğini dile getiren Başkan Çetin Bozkurt, şöyle konuştu: “Çevreden sağlığa, sosyal hayattan okullaşmaya kadar ekibimizle hazırladığımız çok sayıda projeye yeniden imza atmak konusunda heyecanlıyız. Yüzme Havuzu, Belediye Anaokulu, Halk Eğitimi Kursları Binası, Hamam, Toplu Konut (Belediye Konutları), Glutensiz Gıda Büfesi, Toplantı-Konferans Salonları ve Belediye Hizmet Binası Projelerimizi en kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu projelerimizi halkımızın da beğenmesi bizi mutlu etti. Allah, inşallah onların yüzünü kara çıkartmadan yolumuza devam edeceğiz.”

BELEDİYE BİNASINI YİNE AYNI YERİNE YAPACAĞIZ

Belediye hizmet binasını yine anı yere (Cumhuriyet Alanındaki yerine) yapacaklarını ifade eden Başkan Çetin Bozkurt, “Biz halkımızı seviyoruz, onların bize kolay ulaşabilmeleri, belediyeyle yakın ilişki kurabilmeleri için belediye hizmet binamızı eski yerine (Cumhuriyet Alanındaki) yapacağız” dedi.

Editör: Haber Merkezi