Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, “Bu seçim Kolejliler ve Çelikelliler arasında. Bu seçimde onları yeneceğiz”dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı İsmail Üstünyer ve Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli,  Mehmet Çelikel Lisesi Vakfı Başkanı Erkal Ünal’ı ziyaret etti.

Başkan Ünal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Erol ve Başkan Adayı Dereli’ye başarılar diledi.

Zonguldak Tiyatroya Doyacak Zonguldak Tiyatroya Doyacak

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli ise, “Çelikel özel bir okul. Bizim dönemimizde herkes üniversiteyi kazandı. Biz okulumuzu seviyoruz. Bizim üstümüze ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Bu seçim Kolejliler ve Çelikelliler arasında. Bu seçimde onları yeneceğiz”dedi.

Ziyaret sırasında Çelikel Lisesinden mezun olan, Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli vakfa üye oldu.

Programın sonunda Başkan Erol ve Başkan Adayı Dereli, Çelikel Lisesi Vakfı Başkanı Ünal’a, ‘Gizli Dünyalar’ isimli kitabı hediye etti.

PLAKETLER VERİLDİ

Öte yandan Mehmet Çelikel Lisesi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Erkal Ünal, Çelikel Lisesinden 30’uncu yıl mezunu olan Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Cem Dereli’ye plaket ve hediyeler verdi.