Muslu'da Kazanan Kabadayı Oldu... Muslu'da Kazanan Kabadayı Oldu...

Çatalağzı Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Adnan Akgün beldede yaşanan olumsuzluklarda, birlik olunması gereken zamanlarda olmayanların bugün seçim meydanlarında atıp tuttuğunu belirtti. 

Çatalağzı'nın sorunlarının çözümü için destek göremeyen Akgün, verdiği mücadele ile Çatalağzı'nda yaşanan sorunları çözdüklerini, geçmişi ve yapılan çalışmaları bir video ile anlattı. 

Adnan Akgün, “O Günlerde neredeydiniz? Bu gün meydanlarda atıp tutuyorsunuz. Birlik olma zamanı neredeydiniz? Şimdi kalkmış popülist politikalar yapıyorsunuz. Siz Çatalağzı’nın derdiyle dertlendiniz mi?  Şimdi sallıyorsunuz. Boş kaleye gol atıyorsunuz. Neredeyse gökteki yıldızları vaad ediyorsunuz. Siz Çatalağzı halkını ne görüyorsunuz. Bu kadar yalan, dolan ve iftiraya inanacağını mı sanıyorsunuz. Siz Çatalağzı’na o kadar yabancısınız ki, yöremdeki insanları dahi tanımıyorsunuz? Çatalağzı insanı zeki ve akıllıdır. Doğru ve yanlışı bilir. Zor gününde ortada olmayan, etliye sütlüye karışmayan herkesi iyi bilir. Seçimden seçime ortaya çıkmakla bu işler olmuyor. 31 Mart akşamı sizlere Belde halkım gereken cevabı verecektir” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi