CHP Zonguldak Merkez İlçe Kadın Kolları tarafından 'Bir Çocuk da Sen Sevindir' Kermesi düzenlendi. 

Düzenlenen kermese ilgi yoğun olurken, İl Başkanı Devrim Dural, Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, 22. Dönem Zonguldak Mv. Harun Akın, Kozlu İlçe Başkanı Merve Arslan, İl- ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Yüksel Parmak, Gençlik Kolları Başkanı Doğukan Güney ve partililerin yanında çok sayıda hayırsever de katılım sağladı. 

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra SEKME düzenlelen kermesle ilgili olarak, 
"Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları yönetimi olarak son 3 yıldır gerçekleştirdiğimiz " Bir Çocuk da Sen Sevindir" etkinliğimizi yine tüm partililerimizin ve dostlarımızın desteğiyle hayata geçiriyoruz.
Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz sebebiyle ihtiyaç sahibi ailelerin sayısı gün geçtikçe artmakta. Halkımızın  alım gücünün  düşmesi sebebiyle daha fazla çocuğumuzun yüzünü güldürmek istiyoruz.  Bu sebeple yaptığımız etkinlikle daha fazla hayırsevere ulaşarak ' ben de bir çocuk sevindirmek istiyorum' diyen herkesi  sahil bandındaki kermesimize davet ediyoruz. 
Bu etkinliğimiz kermesimizle kısıtlı kalmayacak. Ben de bir çocuk mutlu etmek istiyorum diyen herkes Kurban Bayramı'na kadar bize ulaşabilir. 
Katkı sunan, emeği geçen herkese şimdiden çok teşekkür ediyoruz" dedi.

ZBEÜ Öğrencisinden Büyük Başarı ZBEÜ Öğrencisinden Büyük Başarı